Przeskocz do treści

O nas

27 października 2016 oficjalnie powstał w Łagodzinie Klub "aktywnych 55+ i nie tylko".  Oficjalna nazwa i logo klubu

KLUB ŁAGODZIN

Miejsce naszej działalności to Świetlica Wiejska w Łagodzinie i plener (jak pozwoli pogoda). Główny cel naszej działalności to kreowanie jakości życia wieku dojrzałego.

Nasze motto:

" sposób spędzania życia zależy wyłącznie od nas samych, od naszej aktywności, pozytywnego nastawienia, woli bycia potrzebnym "

Nasza działalność na dzisiaj
- w grudziniu 2016  organizowana jest gimnastyka dla wszystkich chętnych w czwartek o godz. 17.15

- marszo - spacery z kijkami po okolicy Zieleniec, Łagodzin, Ulim, Karnin,

- warsztaty komputerowe dla wszystkich   chętnych,

- aktywne uczestnictwo w życiu wsi i gminy Deszczno. Byliśmy  m.in.  na premierze przedstawienia teatralnego "Żywoty Stacha " na Osiedlu Poznańskim (październik 2016),   na Dniach Seniora w Deszcznie i  Gorzowie w MCK Zamoście gdzie odbyła się zabawa z DJ WIKĄ (październik 2016). Ponadto uczestniczymy w wycieczkach organizowanych dla seniorów i osób niepełnosprawnych - byliśmy w Kurnik i  Poznaniu oraz na wycieczce Wiedeń-Praga-Karacz  w listopadzie 2016.

- aktywnie uczestniczymy w tworzeniu kroniki wsi Łagodzin.

Nasz program na rok 2017 to spotkania z profesjonalistami w dziedzinie zdrowego życia i urody, pasjonatami i hobbystami różnych dziedzin np.fotografii. Planujemy ciekawe warsztaty artystyczne  a także wycieczki tematyczne (przyrodnicze, muzyczne, krajoznawcze). Klub jest otwarty dla wszystkich, zapraszamy wszystkich chętnych.